#1 2008-05-15 12:07

Konrad(M15K4)

M15K4 Sqad

dupa
Zarejestrowany: 2008-05-15
Posty: 364
Punktów :   

M15K4

Smerfie poprostu RESPECT dla Ciebie (za nazwe forum ofc)
Rozmawia dwóch informatyków:
- Stary wpadnij do mnie, będzie impreza: muzyka, drinki, panienki!
- Muzyka OK, drinki OK, a tych panienek ile będzie?
- Ze 8 GB.

*******************************************************
Ojciec pyta się córki:
- Kiedy wreszcie znajdziesz sobie męża?
- Nie potrzebny mi mąż. Mam wibrator.
Pewnego dnia córka wróciwszy z pracy, widzi na stole skaczący wibrator i z oburzeniem pyta się ojca:
- Tato co Ty u licha robisz?
- Piję z zięciem

*******************************************************
Przychodzi żaba do lekarza i mówi:
-panie doktorze coś mnie ***ie w stawie
Lekarz na to:
-podejrzewam raka

*******************************************************
Przychodzi student do baru, patrzy
na ziemi leży jego najlepszy kolega
student woła,
baaarman dla mnie to samo.

*******************************************************
Kontrola z urzędu skarbowego w synagodze. Urzędnik nie może się jednak do niczego przyczepić. Próbuje tak:
- A co robicie z ogarkami od świec??
Rabin odpowiada:
- Zbieramy skrzętnie do pudła, potem odsyłamy do producenta i raz w roku przysyłają nam jedną świecę ekstra.
- A co robicie z kruszynami od chleba?
- Zbieramy do kartonu, odsyłamy do piekarni i raz w roku przysyłają nam jeden bochenek chleba dodatkowo.
-Hmmm. A co robicie z napletkami????
Tutaj rabina oświeciło:
- Zbieramy skrzętnie do kartonu, odsyłamy do urzędu skarbowego i raz w roku przysyłają nam takiego ch*** jak pan na kontrolę!!!

*******************************************************
Stoi dwóch policjantów z psem na rogu ulicy i nagle podbiega do nich maly chłopczyk, który zaczyna oglądać psa z każdej strony.
Jeden z policjantów nie wytrzymał i pyta:
-co ty mały robisz??
-a bo tata powiedział mi ze na rogu ulicy stoi pies z dwoma k***sami...

*******************************************************
Dwie śliczne młode dziewczyny rozmawiają o swoich najnowszych zakupach:
-Ile dałaś za to futro?
-Pięć razy!

*******************************************************
w lesie pali się ognisko
podchodzi do niego ludożerca z ludzkim udźcem
potem drugi z ramieniem i kawałkiem piersi
przychodzi trzeci i trzyma urne z prochami
1 i 2 do 3 : a ty co nie jesz dzisiaj??
3: aaaa, na diecie jestem dzisiaj tylko Gorący Kubek

*******************************************************
Para staruszków zamawia w McDonaldsie jeden zestaw: hamburgera, frytki i colę. Siadają przy stoliku. Staruszek dzieli wszystko na dwie równe części: kroi hamburgera na pół, dokładnie liczy frytki i robi z nich dwa stosiki, które układa na dwóch serwetkach, rozlewa colę do dwóch kubeczków. Jeden z klientów baru wzruszony ubóstwem dwójki starczych ludzi, oferuje im swoją pomoc.
- Dziękujemy, młody człowieku - mówi staruszka z uśmiechem. - My po prostu przez całe życie wszystkim się dzielimy. I tak już przywykliśmy.
- O, to przepraszam - mężczyzna jest trochę speszony. - Ale dlaczego pani nie je swojej części?
- Bo czekam na zęby.

*******************************************************
Kynolog odwiedził znajomych, którym niedawno urodziły się trojaczki. Długo przyglądał się maleństwom, po czym wskazując palcem:
- Ja bym zostawił tego.

*******************************************************
Wczoraj wieczorem dyskutowaliśmy jak zwykle z żoną o tym i o tamtym...
Dochodząc do jakże delikatnego tematu eutanazji, o wyborze między życiem i śmiercią, powiedziałem:
- Nie pozwól mi żyć w takim stanie, bym był zależny od jakichkolwiek urządzeń i karmiony przez rurkę z jakiejś butelki. Jeśli przyjdzie mi znaleźć się w takiej sytuacji, lepiej odłącz mnie od urządzeń, które trzymają mnie przy życiu.
A ona wstała, wyłączyła telewizor i peceta, a piwo wylała do zlewu.
Głupia suka...

*******************************************************

Ostatnio edytowany przez Konrad(M15K4) (2008-05-15 12:35)

Offline

 

#2 2008-05-29 16:01

Szaman

TotemBearer

status
Kazdy zna:D
Call me!
Skąd: Kazdy zna:]
Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: M15K4

<rod3nt> list, który znalazłem gdzieś w sieci [do redakcji Bravo]:

Droga Redakcjo!
Cenię sobie Wasz wkład w rozwój polskiej młodzieży, niestety, muszę zwrócić uwagę na pewny epizod, który doszczętnie zrujnował moje życie... Najpierw jednak pragnę poinformować Was, że dotąd byłem normalnym młodym człowiekiem, dobrze się uczyłem, byłem grzeczny, słuchałem się rodziców i nauczycieli, zawsze miałem świadectwo z paskiem i wzorowe zachowanie. Miałem też najukochańszą siostrę, z którą dogadywałem się bez przeszkód. Niestety, ostatnio do Waszego czasopisma dołożyliście lakier i kredkę do oczu, by każdy czytelnik mógł być EMO. Gdy ujrzałem siostrę wchodzącą do domu całą rozpromienioną i wymachującą czarnymi paznokciami i mrugającą czarnymi jak u murzyna powiekami, coś we mnie pękło. Dorwałem tasak kuchenny [szczęście że akurat byłem w kuchni], zawlokłem ją na ogród i już miałem odciąć jej wszystkie palce, gdy wpadłem na jeszcze bardziej genialny plan. Wziąłem ładunek C-4 własnej roboty, poszedłem do lasu, przywiązałem siostrę do drzewa i kazałem patrzeć, jak podkładam ładunek pod jej nogi. Wziąłem lont, tak długi, by starczył na 30 sekund. Cieszyłem się z przerażenia w jej oczach. Wziąłem zapalniczkę, podpaliłem lont. Spokojnie oddaliłem się od przerażonej i okropnie wrzeszczącej siostry. Gdy po 30s siostra wciąż żyła wróciłem, rozwiązałem ją, powiedziałem 'bycie EMO zabija' i poszliśmy do domu. Głupia, myślała, że podpalenie C-4 spowoduje wybuch. Wiedziałaby, że to niemożliwe, gdyby zamiast czytać Waszą gazetę wzięła by się za naukę. Od tamtego momentu stałem się piromanem. Spadła średnia ocen, przestałem słuchać nauczycieli, drwię z rodziców. Ubieram się na czarno, noszę glany i uważam dzień za stracony, jeśli nie przestraszę choćby jednego dziecka EMO. To daje mi satysfakcje! Oni sie mnie boją!
Dlatego rozważam pozwanie Was do sądu, za zniszczenie mi dzieciństwa i mentalności.
Mam dla Was także parę rad:
1. NIGDY WIĘCEJ NIC DLA EMO!
2. Więcej o nauce niż o seksie.
W związku z tym, że doszedłem do perfekcji w posługiwaniu się materiałami wybuchowymi [to akurat Wam zawdzięczam] jeśli nie posłuchacie to przyjde i rozpierdole Wam redakcje w drobny mak!

z poważaniem
********



Nawet niezly list:D

<rdz> Ty czemu nie było Cie wczoraj i dzisiaj w robocie ?
<Dawid> słuchaj jaki motyw... ;P
<Dawid> wczoraj z nudów [ nie było nic do picia... ] zacząłem słuchać Polskiego HH.
<Dawid> Jakiś tam kawałek 52D szczególnie wpadł mi w ucho to se opisik ustawiłem.
<Dawid> zostawiłem opis i poszedłem coś tam w domu porobić
<Dawid> po 5-10 minutach, słyszę dzwonek do drzwi, otwieram, a tam sąsiad z litrem czystej!
<Dawid> pytam : jakaś specjalna okazja ? Odpowiedź brzmi : NIE !
<Dawid> pijemy, gadami itd. słyszę dzwonek do drzwi, drugi sąsiad z połówką o,O
<rdz> o,O
<Dawid> myśle, no niemożliwe by tak o bez okazji, siadam z nimi i pytam się : Co ja kurwa dziś urodziny mam ?
<Dawid> oni w śmiech. Obalili my te flaszki, pożegnałem ich i poszedłem spać.
<Dawid> Wstaje rano, odpalam GG i chcę ustawić opis "kac". Patrzę na poprzedni opis i...
<Dawid> już wiem dlaczego oni przyszli do mnie! a opis brzmiał :
<Dawid> "W imię ojca, syna, wszystko to sąsiada wina. Ukaż gada, skurwysyna."
<rdz> owned.
<Dawid> Stary, wiecej nie ustawiam żadnego opisu na GG !!

A tu cytacik z Kretyna:]

<profesor od architektury komputerowej> W życiu również trzeba być kompatybilnym... Np. jak mamy babcie 16-bitową i powiemy jej, że kupiliśmy glany, to babcia nie zrozumie, więc będziemy musieli przetłumaczyć, że kupiliśmy buty, natomiast, jak babcia będzie 8-bitowa, to będziemy musieli jej przetłumaczyć w starszym języku i powiemy, że kupiliśmy trzewiki...
<studenci> hahaha
<profesor> Gorzej, jak babcia będzie 64-bitowa i jeszcze sama będzie chodziła w glanach....

I kolejny:D

<komentarz na onecie> U nas w USA mamy niższe napięcie 110V. Dzięki temu wystarczy nam prądu dwa razy dłużej niż w Europie gdzie napięcie jest 220V.
<odpowiedź> Amerykański ciołku tu chodzi o natężenie a nie o woltaż który macie niski dla tego że waszym sportem narodowym jest wkładanie po pijaku nożyczek do kontaktu .

A to dało by sie dostosowac do naszych realiow:D
<White> Ty, nudno jakos dzis w szkole nie ?
<Ghost> yhm
<White> Idziemy? ;D
<Ghost> A bo ja wiem, zbyt duzo godzin juz mam ... ale, rzućmy monetą moze?
<White> ok, wypadnie orzel - idziemy, reszka - idziemy, stanie na krawędzi - piszemy zwolnienia i idziemy, zawiśnie w powietrzu - zostajemy w szkole

I to chyba juz ostatni cytacik z kretyna nie chce wiecej dopierdalac bo po huja jak i tak nie przeczytacie bo zaduzo:D


<nonsensopedia> Mało kto wie, iż alkohol czasem samorzutnie tworzy się w przestrzeni kosmicznej. Badania widmowe (spektroskopia) dowiodły, iż w Drodze Mlecznej, znajduje się milusi obłok alkoholu o średnicy aż 463 mld km[1]. Obliczono nawet, że taka ilość alkoholu starczyłaby dla ludzkości na jakieś 4 miliardy lat, pod warunkiem, że Polacy i Rosjanie by nie pili. Zródło: Bash&Kretyn

Offline

 

#3 2008-05-29 16:49

Łata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-15
Posty: 82
Punktów :   -20 

Re: M15K4

slaby ten ostatni news bo cala drga mleczna jest zbudowana z wódki tylko nazwali ja mleczna zeby polacy i ruscy nielatali je pic po po 3 tygodniach by zniknela z mapy wszechswiata


http://miniprofile.xfire.com/bg/bg/type/2/andrzej9090.png

Offline

 

#4 2008-05-29 16:59

Szaman

TotemBearer

status
Kazdy zna:D
Call me!
Skąd: Kazdy zna:]
Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: M15K4

<zyrek> hmmm ginekolodzy to dziwni ludzie...
<zyrek> szukają problemów tam, gdzie inni znajdują radość
zamierzalem juz nic wiecej nie wklejac z kretyna lub basha no coz:P

<boniek> no i co tam było na komisji lekarskiej ?
<bijatch> a kurcze lagi były takie że 4h siedziałem na spectcie czekając na wolnego slota, potem zrashowałem do przebieralni i babka mi kazała przeczytać dwie captche, potem mi dała item do zasłonięcia oka i czytałem jakieś statsy z tablicy, zcoverowałem się za parawanem i jakiś oldschoolowiec mi zaglądał w inventory
<boniek> ja pierdole, wojsko by ci się przydało O_o

<Asik> 5 rano, wracamy z imprezy, Czyżyk zobaczył kota
<Asik> Czyżyk: o, kot. Spory nawet. 2 sajgonki jak nic
<Asik> kot uciekł
<Asik> Czyżyk z pogardą: tchórz...


<nonsensopedia> Mało kto wie, iż alkohol czasem samorzutnie tworzy się w przestrzeni kosmicznej. Badania widmowe (spektroskopia) dowiodły, iż w Drodze Mlecznej, znajduje się milusi obłok alkoholu o średnicy aż 463 mld km[1]. Obliczono nawet, że taka ilość alkoholu starczyłaby dla ludzkości na jakieś 4 miliardy lat, pod warunkiem, że Polacy i Rosjanie by nie pili. Zródło: Bash&Kretyn

Offline

 

#5 2008-05-29 17:03

Konrad(M15K4)

M15K4 Sqad

dupa
Zarejestrowany: 2008-05-15
Posty: 364
Punktów :   

Re: M15K4

lol dobre

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.998straz112.pun.pl www.slavicnation.pun.pl www.magia.pun.pl www.forumowagrasuperbakugan.pun.pl www.eternalwinners.pun.pl